• آدرس:

    خیابان شریعتی - پشت پارک کوروش - کوچه بروجردی - پلاک16

  • ایمیل :

    invest [at] IranianIG.Com

  • دریافت رزومه

چگونه ثروت را به زندگی خود وارد کنیم

چگونه ثروت را به زندگی خود وارد کنیم

 موفقیت و رسیدن به ثروت یکی از بزرگترین آرزوهای هر فرد در طول زندگی است. برای رسیدن به این اهداف روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید که روش های مطمئن و کم ریسکی هستند. در ادامه با چند روش به دست آوردن ثروت آشنا خواهیم شد.

به دست آوردن ثروت و ثروتمند شدن یکی از بزرگترین آرزوهای هر فرد در طول زندگیش است که روش های مختلفی را برای به دست آوردن آن امتحان می کند. بسیاری از راه ها نه تنها فرد را به ثروت نرسانده بلکه باعث از دست رفتن سرمایه نیز می شود.با انجام راهکارهای ساده ای می توانید به تدریج و کم کم ثروت را به زندگی خود وارد کرده و ثروتمند شوید. در ادامه راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی به شما آموزش می دهیم تا راه رسیدن به ثروت و موفقیت را در زندگی بیابید.

 

راه های رسیدن به ثروت

1)مبلغی را همواره به عنوان پس انداز در نظر بگیرید

حقوق ماهیانه ای را که به دست می آورید یا مبلغی را که از سرمایه گذاری به دست آورده اید به طور کامل خرج نکنید.همیشه در ابتدای برنامه ریزی برای مخارجتان تا حد ممکن حداقل 10 درصد پول خود را پس انداز کنید.با این کار هم بعد از گذشت مدتی سرمایه ای هر چند کوچک در دست خواهید داشت و هم آنکه در صورت بروز رخدادهای غیر منتظره می توانید از پول ذخیره شده خود استفاده کنید.

2)برنامه ریزی مالی داشته باشید

اگر از جمله افرادی هستید که ماهیانه حقوق مشخصی را از اداره یا شرکت خاصی دریافت می کنید، بهترین روش برای مدیریت هزینه ها آن است که در ابتدای ماه برای تمام امور مالی برنامه ریزی کنید.در ابتدا مخارج ضروری مانند هزینه های خوراک و پوشاک و هزینه های شارژ ساختمان و اقساط خود را کنار بگذارید.سعی کنید در صورت داشتن وام یا بدهی پرداخت آن ها را به هیچ وجه عقب نیاندازید چرا که جمع شدن این مبالغ و پرداخت یک جای آن ها قطعا سخت تر خواهد بود.بعد از برنامه ریزی برای مخارج ضروری برای مبلغ باقی مانده برنامه ریزی کنید و هزینه های ممکن مانند تفریحات، مهمانی ها و یا خرید های غیر ضروری را محاسبه کنید و برای آن برنامه ریزی کنید.برنامه ریزی به شما کمک می کند تا دقیقا بدانید تا آخر ما می توانید چه مقدار پول خرج کنید.

3)به حقوق ماهیانه اکتفا نکنید

متاسفانه افراد بسیاری در جامعه هستند که به سر سودای به دست آوردن ثروت دارند اما جسارت انجام هیچ کار جدیدی را نیز ندارند و به همان حقوق ماهیانه خود اکتفا می کنند.اما در هیچ کجای دنیا و در هیچ زمانی، هیچ فردی تنها با حقوق ماهیانه به ثروت نرسیده است.صحبت ما از سرمایه گذاری های کلان یا شغل های دوم و سوم نیست.در گام اول در شرکت و اداره خود همواره سعی کنید یک گام در دیگران جلوتر باشید و تلاش مضاعف داشته باشید تا در شرکت یا اداره خود نیز بتوانید ترفیع گرفته و افزایش حقوق بگیرید.در گام دوم آنکه امروزه با گسترش فضای مجازی و استفاده از سیستم های هوشمند می توانید با صرف زمان کوتاهی مبالغ قابل قبولی به دست آورید.این مبالغ شاید به تنهایی آن چنان زیاد نباشند اما جمع شدن مبالغ کم باعث می شود در انتهای سال پول بیشتری در دست داشته باشید.

4)از کسب و کارهای خانگی غافل نشوید

امروزه گسترش استفاده از فضای مجازی و اینترنت فرصت های شغلی بسیار زیادی را برای افراد فراهم کرده است.بسیاری از شرکت ها کارمندان خود را به صورت دور کاری و کار در منزل استخدام می کنند.بنابراین تنها با داشتن یک لپ تاپ و مودم اینترنت می توانید شغل دومی داشته باشید.استخدام اینترنتی و یا دورکاری برای خانم های خانه دار نیز بسیار مناسب است که می توانید در زمانی که در منزل هستید هم به فرزندان و کارهای خانه رسیدگی کنید و هم با انجام پروژه های دورکاری برای خود درآمد کسب کنید.علاوه بر استخدام در شرکت های دورکاری می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و آن را در شبکه های مجازی تبلیغ کنید.این روزها افراد موفق زیادی را می بینیم که کارگاه های کوچکی را در منزل خود راه اندازی کرده، صنایع دستی و خوراکی خاص و جدیدی را تولید کرده و در شبکه های مجازی آن را تبلیغ کرده و در زمان بسیار کوتاهی توانسته اند کسب و کار خود را گسترش داده، درآمد قابل قبولی کسب کنند و دروازه های به دست آوردن ثروت را به روی خود باز کنید.

5)در بورس سرمایه گذاری کنید

 یکی از مزایای سرمایه گذاری در بورس آن است که شما نیاز به سرمایه اولیه زیادی ندارید، تنها با صرف هزینه هایی بسیار کم و خرید تعداد محدودی سهام می توانید سهام دار یک شرکت خاص شوید.البته برای خرید سهام و سرمایه گذاری در بازار بورس می توانید در دوره های مختلفی شرکت کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.شرکت های خاصی هم وجود دارند که می توانید سرمایه خود را به آن ها سپرده و یا از آن ها مشورت بگیرید. سرمایه گذاری در بورس در کشورهای پیشرفته یکی از رایج ترین راه های به دست آوردن ثروت و موفقیت است.